Hakkımızda

Şirketimiz TYANA OFİS MOB.DEK.İNŞ.ve İNŞ. MALZ.İTH.İHR. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Oğuz Gevrekçi tarafından 2000 yılında Ankara Sitelerde kurulmuştur. Mobilya sektöründe aile büyüklerimizden süregelen 50 yılı aşkın deneyimimiz vardır. Vizyonumuz kaliteli ve zengin ürün yelpazesi ile evinizdeki huzuru aratmayan ofisler kurmaktır.

 

TYANA Ofis Mobilyaları ofis mobilyaları ürün satış ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi ürün ve proje uygulamasını sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek; çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile harmanlamaktadır.

 

Tüm ürünlerimizi; ISO 9001 standartları ve TSE Hizmet Yeterlilik güvencesiyle ilgili Standartlara göre üretiyoruz. Satış Sonrası Hizmet birimimiz, garanti süresi ve sonrasında, tüm ürünlerimiz için bakım ve onarım desteği sunuyor. Amacımız zengin ürün seçenekleri ve özel proje desteği ile, ulusal ve uluslararası alanda, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize, insan yaşamında seçici ve kaliteli ürünler sunmaktır.

TYANA Ofis Mobilyaları; kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis ve büro makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, bölme panel sistemleri ve ofis aksesuarları, büro sehpaları ve kuruma özel projeler ile birçok alanda ofis mobilyası ve zengin ürün yelpazesi ile kurumunuzun talep ve ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

TYANA Ofis Mobilyaları; kişiye ve yaşam alanlarına özel, değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin uzman kadromuz ile montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

Test

Form Gönderimi

Tamam